IT & Business blog Enlogit
Člen skupiny:

Čtvrt roku v Enlogitu, aneb Jak to vidím já

Vložil/a Vojta H, 1 Březen, 2017 - 08:09

Už to bude čtvrt roku, co jsem se vrhnul na brigádu v Enlogit, a tak je čas na první bilancování.

Poprvé jsem

jméno Enlogit zaslechl minulý rok na volitelném kurzu Linuxové technologie v praxi, který u nás na UJEP přednáší náš enlogití technologický guru Milan :-)

O Enlogit povídal spoustu hezkých věcí, tak jsem si řekl, že by nebylo marné zajít k “enlogiťákům” alespoň na čaj a zjistit, co je na tom všem pravdy. Uběhla nějaká doba, vypilo se několik dalších šálků čaje a protože jsem uznal, že Milan říkal pravdu, v prosinci 2016 jsem nastoupil jako brigádník - IT konzultant junior.

Prvních pár týdnů bylo oťukávacích - ať už šlo o bližší poznávání kolegů, filozofii firmy, technologie … uteklo to a můžu říct, že příjemně :-). Nejvíc mě zaujalo asi to, čím se Enlogit dobře prodává - férová a otevřená komunikace se zákazníky, to, že nedodáváme firmám nic, co opravdu nepotřebují, a především tu pohodu (atmosféru). Když vládne pohoda v “podpalubí”, je to znát i na odváděné práci. Pohoda je to, na čem si u nás hodně zakládáme, i když to není občas snadné udržet. Přesto mi přijde opravdu fajn, že si dokážeme na sebe najít čas a zajít na pivko (nebo si ho sami uvařit :-)), vyjet si společně na výlet přes celou republiku na brněnský DevConf či třeba něco společně pojíst na pondělních poradách.

Po oťukávací fázi přišla první reálná práce pro zákazníky jako je Kofola, Saltek, AVG. Když si s něčím nevím rady, stačí se obrátit na Viktora nebo Pavla a všechno dáme dohromady. Celkově je práce v poslední době opravdu dost, ale přesto bych chtěl říct (a snad tak budu mluvit za všechny), že se nám u nás pracuje hezky.

A pokud byste chtěli i vy přesvědčit, že tohle všechno nejsou jen prázdné řádky, přijďte někdy za námi na čaj a nebo rovnou na pracovní pohovor ;-)
V rámci skupiny hledáme prima lidi na tyto pozice.

Rádi Vás přivítáme v Ústí, Praze nebo v Teplicích.

Vojta

Vojta H
není

Vojta H's blogPřidat komentář

Kontaktujte nás

IT & Business blog Enlogit
© Enlogit s.r.o. 2012
Víme, že je to otrava, ale musíme Vás informovat, že tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace