IT & Business blog Enlogit
Člen skupiny:

Co jsem se naučil o marketingu od Alzy

Vložil/a Ondřej Suchý, 10 Prosinec, 2014 - 07:49

Článek nově najdete na mém osobním blogu: Co jsem se naučil o marketingu od Alzy

Ondřej Suchý

Ondřej Suchý. Kontakty: m 777 103 944, e ondrej.suchy@enlogit.com, web ondrej-suchy.com + enlogit.com.

S mými zkušenostmi, nápady a pohledem zvenku pomáhám smysluplným projektům ujasnit si záměr, vytvořit jednoduchou strategii s dobře definovanou hodnotou a vyladit provoz. Pracuji například pro Enlogit a SALTEK. Zároveň mám rád přírodu a pohyb venku, a mám, myslím, citlivost k vztahům, lidem a emocím. Tyhle své stránky využívám například v rámci Prázdninové školy Lipnice.

Ondřej Suchý's blogPřidat komentář

Komentáře

Jednoduché

Není k tomu co dodat. Podstata marketingu je vystihnout problém zákazníka a srozumitelně komunikovat, jak mu s ním pomoc.

Zajimalo by mě, jak z tohoto pohledu vidíš např. stránku Enlogit?
/Záviš/

odpovědět

Díky za pojmenování

Ondřeji, díky za pojmenování. Jednak mi to zavedlo myšlenky k našim produktovým listům a jednak jsem si sama říkala, jak se dá pojmenovat to, proč tak primitivnímu uživateli jako jsem já se nejlépe nakupuje u Alzy - kromě toho, co jsi našel, mě nakonec přesvědčilo, že cena je srovnatelná a já můžu zvolit den a místo, kde si to vyzvednu (a výběr míst je slušný) - což je při cestování "každý den jinde" pádná výhoda.
Ahoj Radka

odpovědět

Nechápu

Nějak nechápu, co jste touto hlubokomyslností chtěl světu oznámit. Že se vám líbí kampaň Alzy? Možná si prohlížíte její letáky místo hambatých časopisů, kdo ví, ale až takhle se nad tím rozplývat? Navíc plácáte cosi o nízkých cenách, ale Alza má ceny průměrné. A průměrně inteligentní člověk si obchod se skutečně nízkými cenami najde sám.
Vy mi tímto slintem připomínáte sebestředného Václava Klause, který moc rád píše, ale nikoho jeho žvanění nezajímá.

odpovědět

Re: Nechápu

Díky za kvalitní příspěvek do diskuze. Mějte se a hezké svátky.
Ondřej

odpovědět

Článek napsaný podobně jako

Článek napsaný podobně jako psal jistý "Jiří Lorenz" na undergroundu.cz někdy na přelomu tisíciletí. Pamatuji si na článek s názvem "Více rootů na jednom počítači", kde rozebírá možnosti. Jako první uvedl možnost říci obyč. userovi heslo roota ústně, ale pozor na směrové mikrofony CIA.
Jo to byly časy. Na netu řádili Binary Division a Pajkus pravidelně vydával Prielom :-)

odpovědět

na adrese

na adrese http://www.hacker-academy.cz/ nejaký vtipalek nabizi skolu hackingu se znalostí pouze "otevřít a editovat dokumnet v poznámkovém bloku ve windows." ani slovo o linuxu :-) Kurz stojí 1800 korun.

odpovědět

Kontaktujte nás

IT & Business blog Enlogit
© Enlogit s.r.o. 2012
Víme, že je to otrava, ale musíme Vás informovat, že tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace