IT & Business blog Enlogit
Člen skupiny:

Ze života Enlogit, aneb rok poté…:-)

Vložil/a Jana L, 13 Červenec, 2016 - 09:42

Červen 2015 - stěhování
Tak jsem si zase jednou... trochu zabilancovala, aneb co se za rok od stěhování v Enlogit událo. 1. 6. 2016 tomu byl rok, co jsme zde v novém . A bydlí se nám tady hezky. Podívejte se :-)

Září 2015 - nové logo
A chceme další změnu? Jasně. Tak jsme s Petrem Mičkou dali dohromady nové logo, Enlogit Cloud architects, ze kterého máme radost.

Listopad 2015 - Geek
Rozhodně velký boom za poslední rok byl Geek. Věřím, že tu mezi Vámi čtenáři, není nikdo, kdo by neslyšel o tom, kterak jsme v Enlogit vařili pivo - Geek. A pro velký úspěch dvakrát :-) Geek je IPA - Indian Pal Ale, svrchně kvašené a je skvělé. Pod odborným dohledem mistra sládka Milana jsme pro Vás uvařili a poskytli jsme Vám open source recept.

A to jsme teprve v polovině změn&novinek, které se udály.

Leden 2016 - výměna účetní firmy
V lednu jsme vyměnily účetní firmu (nebo nám byla vyměněna...?:-) A tím jsme získaly s Lenčou, naši výkonnou ředitelkou, velkou zkušenost, jak rychle a efektivně změnu zprocesovat, tak, aby to nikdo nepoznal (jak interně, tak externě). A chtěly bychom říci, že jsme za tento “projekt” velmi rády, neb ač jsme měly strach, tak spolupráce s paní Martinou Kyselkovou byla naprosto skvělá a velmi ji tímto děkujeme! :-) (píšu byla v minulém čase, za chvilku se dozvíte proč).

Duben 2016 - prodej Enlogit
A v jízdě změn a novinek pokračujeme. 13. dubna 2016 Ondra Suchý prodal Enlogit, který si koupila společnost Servodata Group. Novým jednatelem je Jirka Vytlačil. Wow. Takže z pěti kolegů máme tak stovku, možná více? :-) A cestujeme na výlety do Prahy, družíme se s novými kolegy a zatím je nám fajn. Snad to tak vydrží. Zní to možná odlehčeně, neboť s odstupem času “ten prodej” už vidím méně náročný a stresový. Víte co, přečtěte si ty čerstvé pocity, jaké jsem měla a Lenča.

Květen 2016 - nové fotky
V září to bude dva roky, co jsme spustili náš nový web. A neboť i my zrajeme, tak jsme se světu rozhodli ukázat na nových profilovkách, tak se na nás mrkněte:

A kdybyste nás chtěli vidět naživo nebo se jen zastavit na kávu, jste k nám zváni :-)
Přejeme Vám krásné léto plné nových zážitků :-)

Jana L
není

Jana L's blogPřidat komentář

Kontaktujte nás

IT & Business blog Enlogit
© Enlogit s.r.o. 2012
Víme, že je to otrava, ale musíme Vás informovat, že tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace