IT & Business blog Enlogit
Člen skupiny:

Seminář Red Hat Cloud v listopadu v Praze

Vložil/a Jana L, 19 Říjen, 2015 - 11:33

Jako partneři akce Red Hat Hot Technologies Vás zveme na seminář Red Hat Architect.

Seminář je zaměřen na Red Hat v praxi. Jednotliví Red Hat partneří pohovoří o zkušenostech, implementacích open source - Red Hat u svých zákazníků. Také Vás seznámí s komplexním řešením Red Hat Cloud Infrastructure.

Pavel Kašpar, IT konzultant v Enlogit, představí Red Hat Enterprise Virtualization, nástroj, který není jen tradiční infrastrukturní virtualizace, ale přináší moderní vlastnosti, které jsou známé z IaaS cloudů. Řekne Vám, co Vám tyto vlastnosti přinesou a jak je můžete použít.

Milan Zelenka, technický teamleader Enlogit, představí Red Hat Satellite 6 nástroj pro správu životního cyklu vašich IT systémů (provisioning operačního systému, konfigurační management, správu software a aktualizací, ...). Dále Vám ukáže přehled všech vlastností se zaměřením na konfigurační management, Puppet a novinky v aktuální verzi 6.1.

Termín konání: 13. listopadu 2015
Místo konání: Autoklub ČR, Opletalova 29, Praha 1
Program a registrace zde.

Mezi další témata semináře patří Red Hat CloudForms, Red Hat Cloud Infrastructure, Red Hat Enterprise Linux Openstack Platform.

Těšíme se na setkání !:-)

----

Slajdy z přednášek
Stavte své IT na stabilních základech s Red Hat Enterprise Virtualization naleznete zde.
Automatizujte IT správu s Red Hat Satellite 6 naleznete zde.

Foto z akce
Pavel Kašpar a Red Hat Enterprise Virtualiztion:

Milan Zelenka a Red Hat Satellite 6:

Jana L
není

Jana L's blogPřidat komentář

Kontaktujte nás

IT & Business blog Enlogit
© Enlogit s.r.o. 2012
Víme, že je to otrava, ale musíme Vás informovat, že tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace