IT & Business blog Enlogit
Člen skupiny:

Pocity z procesu prodeje Enlogit aneb pocity z “druhé strany”

Vložil/a Jana L, 23 Květen, 2016 - 11:57

Takhle vidím své pocity v čase:

Zde je zkusím popsat v bodech:

  • Na začátku prosince 2015 nám Ondra s Lenčou sdělili, že v roce 2016 bude Enlogit prodán. No dobře, jednou to asi mohlo přijít, a je to tady. První pocity, bylo mi nějak neveselo, ale nebylo mi truchlivo.
  • V průběhu prosince se mi pocity mixovaly. Jednou radost, pak hned obava, a dokola. Asi díky tomu, že jsme to řešili, každý sám, pak všichni dohromady, ve skupinkách u kávomatu. Všude a často.
  • No před koncem roku, na Vánoce jsem odešla vcelku s pozitivním pocitem. Aneb, necháme to koňovi, ten má větší hlavu. A pravda byla, že jsem před Vánoci naživo viděla našeho nového majitele, jeho vizi, to, jak funguje. Asi se mé obavy na nějaký čas zmírnily.
  • Leden - únor, tak to byly houpy-houp pocity. Nic se z mého pohledu vlastně nedělo (co se prodeje týká), fungovali jsme normálně.. Nicméně, ty otázky v hlavě, tak co bude? bude něco nebo čekáme a jak dlouho čekáme, na co, koho...hm takže čekáme:-) (To znám z volejbalu, když mi odřekne trénink 4. hráčka v den tréninku a hledáme náhradu a než se někdo ozve - tak čekáme:-) A občas přišel náznak, že se něco děje, tak najednou zase bylo i veseleji&radostněji a přicházelo uklidnění ze strany Lenči -- > pracujeme na tom. Tak jo, byla jsem v klidu, chodila jsem si na běžky a fandila Gabče Soukalové v biatlonových kláních :-)
  • Jo, březen, pozor začíná to vypadat, že Enlogit opravdu bude mít nového majitele. Jo, takže kdy? :-) A začala mravenčí práce i pro mě. Různé dohledávačky, být velmi aktivně po ruce Ondrovi, Lenče, člověk jen doufal, že to, co dodává bude mít i úspěšný konec, a nebudu to hledat třeba za rok znova, i to se mohlo stát. Ale ano březen, až na ten pracovní nával, pocity začaly být + :-)
  • A duben, už to bylo jasné, že to spadne, praskne, a už jsme jen čekali, kdy teda. A do dne prodeje to byla stále velmi intenzivní práce na “projektu”. To by člověk nevěřil, dokud to nezažije, co je vše třeba.
  • 13. 4. 2016 šla jsem usínat s pocitem, že ještě nejsme prodání..no tak uvidíme. A ráno se probudím a první, co si přečtu, zprávu od Lenči, že jsme byli prodáni. A najednou ze mě vše nějak spadlo, že práce na “projektu” byla správně mířenou energií a úsilím. Radost, povedlo se to. Šampaňské, květiny, fotografie, která obletěla Servodata, aby poznali nové kolegy.

Nebylo to jednoduché, kolikrát bych řekla, že byly krizové momenty. Ale velké díky všem v Enlogit, rodině a přátelům, bylo to s nimi vše snazší. Velké díky za trpělivost a občas podržení v době mé “mrzutosti” :-)
A jak mi je v novém? Zatím dobře :-) Těším se na nové věci a tak. Věřím v pozitiva, tak se mě za rok zeptejte, jak se cítím :-)

To jsou mé pocity, Jany, té, která je v Enlogit inventář už téměř 9 let.

PS: kdyby sice neexistují. Ale kdyby se mě někdo zeptal, jestli je lepší vědět, že se za A) firma prodává, či za B) jen informace je prodána. Tak odpovím, zažila jsem variantu A, tak se mě na B neptejte :-D

Jana L
není

Jana L's blogPřidat komentář

Komentáře

Prubeh emoci v case :)

Zdravim Jano, moc hezky znazorneny prubeh emoci v case. Duverne to znam ;)
Diky.
Martin Ptacek

odpovědět

Martine, děkuji :-)

Martine, děkuji :-)

odpovědět

inventář

.. Jany, té, která je v Enlogit inventář už téměř 9 let. ... :-D

Co na prodej Eliska?

odpovědět

Tome, Eliška už s námi

Tome, Eliška už s námi není;-)

odpovědět

Kontaktujte nás

IT & Business blog Enlogit
© Enlogit s.r.o. 2012
Víme, že je to otrava, ale musíme Vás informovat, že tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace