IT & Business blog Enlogit
Člen skupiny:

Max na koberečku

Vložil/a Jana L, 6 Září, 2016 - 09:42

Kdo je Max? Nejlepší přítel člověka je pes - říká klasik. A my, ho díky kolegovi Pavlovi, máme v práci. Troufám si říct, že jsme netradiční “kancelářskou” firmou, kromě našich OSB desek na zdi, akvárka, spacích míst na paletách, grilování před kanceláři na ulici, tu teď je s námi i Max :-)

V květnu jsem četla, na idnes.cz, článek o Štěkajících kancelářích. To už tady s námi Max dávno pracoval. A jak se nám tu společně žije? Za mě (a myslím, že i za celý tým), skvěle. Je to příjemné a milé rozptýlení. Když občas řešíte nějaký ten průšvih, tak si čtyřnohé stvoření vesele hraje. A když už nevidíte konec řešení průšvihu..., podrbete Maxe a máte hned “happy face”. Je to poprvé, co se někdo spolehlivě raduje, že mě vidí, když přijdu do práce :-D

Max tu má své hračky, pelíšek, misku s vodou a jídlem, prostě vše, co potřebuje. Chodí s námi na poradu, angličtinu i pracovní oběd, a je kámoš s každým, jak z Enlogit, tak ze Servodat :-)

Tímto jsem Vám velmi ráda představila dalšího člena týmu Enlogit, do kterého samozřejmě patří Lenča, Milan, Pavel, Viktor a moje maličkost. Podívejte se, jak nám to společně slušelo :-) (Kuba přešel v rámci skupiny pod Servodata).

Jana L
není

Jana L's blogPřidat komentář

Kontaktujte nás

IT & Business blog Enlogit
© Enlogit s.r.o. 2012
Víme, že je to otrava, ale musíme Vás informovat, že tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace