IT & Business blog Enlogit
Člen skupiny:

Konference Red Hat & Cloud Computing v Praze

Vložil/a Jana L, 20 Leden, 2011 - 16:44

18. ledna proběhla v Praze konference Red Hat & Cloud Computing, kterou pořádála společnost Servodata. Enlogit byl partnerem akce. Konference byla zaměřena na novinku Red Hat Enterprise Linux 6 a možnosti využití v Cloud Computingu.

Na setkání zaznělo např. téma Red Hat - Leader of Open Source, které představil osobně generální ředitel Red Hat EMEA pan Werner Knoblich. O novince Red Hat Enterpise Linux 6 pohovořil Radek Vokál z české pobočky Red Hat v Brně. Na jaře by měla vyjít RHEL verze 6.1, současně se již pracuje na 7. verzi.

Ondřej Suchý, ředitel Enlogit, pohovořil o technologii Red Hat Enterprise Virtualization for Desktops, o principu virtualizace desktopů, jejích přínosech a užitečnosti.

Ondřej Suchý hovoří o VDI

Stáhněte si slajdy z přednášky Ondřeje Suchého o virtulizaci desktopů zde Red Hat Enterprise Virtualization for Desktops. Více informací k Red Hat Enterprise Linux a virtualizaci Health Check & Additional Care for RHEL & Virtualization.

Z úst Živana Olšovského, IT managera v GE Money Bank a.s., zaznělo, že "RHEL v GE Money Bank znamená hlavně úspory, a to nejen na licencích, ale i na hardware, protože běží na běžných x86 serverech".
Přečtěte si případovou studii projektu v GE Money Bank, která se stala oficiální případovou studií Red Hat a dostala se na shortlist Financial Technology Awards 2010 v kategorii Best use of IT in Retail Banking.

Enlogit na konferenci získal ocenění Servodata PARTNER 2010 za nejvyšší počet objednávek, kterého si velmi vážíme a jsme rádi, že přispíváme k růstu Red Hat v České Republice. Akci navštívilo téměř 200 účastníků z řad firem, je vidět, že zájem o Red Hat v ČR roste.

Enlogit je Red Hat Premier Partner. Chce být Linux jedničkou a dělá maximum pro to, aby jí byl.

Jana L
není

Jana L's blogPřidat komentář

Kontaktujte nás

IT & Business blog Enlogit
© Enlogit s.r.o. 2012
Víme, že je to otrava, ale musíme Vás informovat, že tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace