IT & Business blog Enlogit
Člen skupiny:

I my už ho máme - nové logo.

Vložil/a Jana L, 22 Říjen, 2015 - 12:09

Prosím, seznamte se:

Dalo by se říct, že rok 2015, je rokem, kdy firmy mění logo - Google, Facebook, Etnetera a další...

Proč jsme ho změnili my?
Série změn v Enlogit začala již loni, změnou v managementu firmy - výkonnou ředitelkou je Lenka Ledvinová, poté kompletním přechodem našich systémů do cloudu a letos jsme se přestěhovali do nových prostor. Stále máme chuť mít něco nového a svěžejšího :-) Nevíme, jak dlouho to plánovali ostatní. My od léta a už ho máme. Logo pro nás u několika šálků kávy udělal Petr Mička. Začátkem záři jsme se sešli a za měsíc měli logo hotové.

Jaké bylo zadání?
Změna pocitová..., dejme tomu asi tak 10 - 30 % od stávajícího loga, aby byla zachována kontinuita, moderní firma, malí, ale šikovní (co do velikosti firmy), svoboda, férové jednání, dodání hodnoty, produktu, cloud architects, dospělost práce, mělo by nás to bavit…Termín realizace: budeme rádi, co nejdříve.

Co pro nás znamená být cloud architects?
Ne, že bychom přestali dělat IT pro firmy, jak bylo v claimu minulého loga, ale chceme být konkrétní v tom, jak IT děláme. Orientujeme se na cloudové technologie - známe je, umíme je, poradíme s nimi a implementujeme je.
Stále jsme však malá, ale moderní firma s mladým týmem skvělých lidí, pro které je důležité, aby je práce bavila. Máme rádi svobodu a férové jednání. Našim zákazníkům chceme dodávat užitek a hodnotu. Věříme v to, a sami máme vše v cloudu. Jako Enlogit už nevlastníme ani jeden fyzický server. Vše co potřebujeme, máme v cloudu. Od interní fakturace, přes CRM, e-maily, kalendáře, tak i evidenci angličtiny. Rádi Vám povíme o cloudu více, zavolejte a domluvíme se, kdy :-)

Začínali jsme s tímto logem:

1. fáze:

2. fáze:

A konečný výsledek:

Jak se Vám líbí? Budeme rádi, když nám dáte vědět, zda-li se nám změna povedla :-)

Jana L
není

Jana L's blogPřidat komentář

Kontaktujte nás

IT & Business blog Enlogit
© Enlogit s.r.o. 2012
Víme, že je to otrava, ale musíme Vás informovat, že tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace